Adres URL: http://www.eholiday.com.pl/29813

Spa na Mazurach - hotel Bartis Bartoszyce

Spa na Mazurach - hotel BartisID ogłoszenia: 29813 / 232604
URL: http://www.eholiday.com.pl/29813
Cena: 132 PLN
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie, Bartoszyce
Informacje dodatkowe: śniadania, pełny węzeł sanitarny, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, możliwość zabrania zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp do TV, dostęp do internetu, płatności kartami kredytowymi, kawiarnia, bar, bufet, restauracja, sala konferencyjna, dyskoteka, gabinet odnowy biologicznej, sala sportowa, siłownia, fitness, sauna, basen, wypożyczalnia rowerów

Hotel Bartis znajduje się w malowniczej miejscowości Bartoszyce na północy Polski.
Położony w ścisłym centrum miasta na rogu starej kamienicy i otoczony zewsząd zielonymi terenami spośród których można wymienić: idealne do wypraw rowerowych lasy, parki wprost stworzone na długie wieczorne spacery (szczególnie polecamy Park Elizabeth ze sztucznym jeziorkiem w kształcie serca) jest doskonałym rozwiązaniem dla osób szukajacych miejsca do wypoczynku i ciszy.
Amatorzy kajakarstwa mogą skorzystać z dobrodziejstw rzeki Łyny, która płynie zaledwie kilka metrów od hotelu.
Mury hotelu kryją w sobie kompleks rekreacyjny - miejsce o wyjątkowym Rzymskim wystroju gwarantujące gościom odprężenie, dobrą zabawę i możliwość zadbania o swoje zdrowie. Kompleks oferuje basen z licznymi atrakcjami wodnymi (wodospad, przeciwprądy, kaskada), salę fitness z profesjonalnym sprzętem sportowym, saunę suchą, łaźnię parową oraz wanny jacuzzi z hydromasażem. Aby nasi najmłodsi goście mogli oddać się w pełni wodnej przyjemności - przygotowaliśmy brodzik oddzielony od pozostałej części basenu którego głębokość nie przekracza jednego metra.
Nasi masażyści i kosmetyczki zadbają kompleksowo odnowę biologiczną organizmu i wprawią Państwa w stan błogiego spokoju i odprężenia. Oferujemy masaże zarówno leczące dolegliwości jak i masaże relaksujące i odmładzające.W gabinecie kosmetycznym zaś zadbamy o promieniujący wygląd skóry, zlikwidujemy efekty zmęczenia i pomożemy zredukować drobne niedoskonałości skóry.
Wiemy jak ważne dla naszych gości są kulinarne doznania. Dlatego nasz szef kuchni dba o to aby każda potrawa była zarówno ucztą dla podniebienia jak dla oka. Nie zapominamy oczywiście o dzieciach! Nasze menu uwzględnia potrawy i desery skierowane właśnie dla najmłodszych.
Zadowolenie klienta stawiamy na pierwszym miejscu dlatego, jeśli w naszej ofercie nie ma pakietu wypoczynkowego lub pakietu SPA spełniającego wymagania danego klienta dokładamy wszelkich starań aby stworzyć indywidualną ofertę, która będzie wprost 'uszyta na miarę'.

Zapraszamy do odwiedzenia strony domowej hotelu Bartis pod następującym adresem: SPA na Mazurach
Dane kontaktowe: Hotel Bartis*** Plac Konstytucji 3 Maja 5, 11-200 Bartoszyce tel. 89/762-17-50, 89/762-17-60 fax. 89/762-12-15 e-mail:hotel@hotelbartis.pl

Aktywacja: 23/12/11 10:46, edycja: 23/12/11 11:12, odsłony: 1725