Adres URL: http://www.eholiday.com.pl/35758

Abel - Domek na Kaszubach nad jeziorem - 8 osób

Abel - Domek na Kaszubach nad jeziorem - 8 osóbID ogłoszenia: 35758 / 233416
URL: http://www.eholiday.com.pl/35758
Cena: 1 PLN do negocjacji
Lokalizacja: pomorskie, Wdzydze
Informacje dodatkowe: ogólnodostępna kuchnia, możliwość zabrania zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp do TV, miejsca na ognisko, grill, wycieczki fakultatywne

Chcesz odpocząć nad jeziorem, mając dookoła ciszę i piękną przyrodę? Wszystko to znajdziesz w naszym domku na Kaszubach. Spędź swój urlop przyjemnie, regenerując siły i oddając się odpoczynkowi.

http://www.kaszuby-domek.pl

W naszym komfortowo przygotowanym domku może swój urlop spędzić 8-12 osób. Na ciekawie zaaranżowanym poddaszu zlokalizowane są cztery sypialnie. Pierwsze piętro mieści bawialnię oraz salon wyposażony w kominek i telewizor zależnie od tego, jak chcemy spędzać wieczór. Prócz tego znajduża, całkowicie wyposażona kuchnia ze sporą jadalnią. Obok mieści się niewielka toaleta. Posiłki duje się tu niewielki aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. Parter to przede wszystkim można spożywać w domu, jak i na jednym z trzech tarasów czy w ogrodzie, przy miejscu do grillowania.

http://www.kaszuby-domek.pl/rooms/domek-nad-jeziorem/

Fani obcowania z przyrodą będą zachwyceni możliwością spacerowania czy jazdy na rowerze po pobliskich lasach. Od brzegu jeziora Rzuno dzieli domek jedynie 90 metrów; plaża z tej strony jest piaszczysta, a .zejście do wody łagodne. Niedaleko położone jest strzeżone kąpielisko z licznymi atrakcjami, m.in. zjeżdżalnią.


Aktywacja: 12/09/16 15:02, edycja: 20/09/16 12:18, podbicie: 04/08/17 14:43, odsłony: 602