Adres URL: http://www.eholiday.com.pl/36121

Motel Jumar - tanie noclegi w drodze nad morze Międzyrzecz

Motel Jumar - tanie noclegi w drodze nad morzeID ogłoszenia: 36121 / 233485
URL: http://www.eholiday.com.pl/36121
Cena: 145 PLN
Lokalizacja: lubuskie, Międzyrzecz
Informacje dodatkowe: śniadania, dwa posiłki, pełne wyżywienie, pełny węzeł sanitarny, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, możliwość zabrania zwierząt, udogodnienia dla niepełnosprawnych, dostęp do TV, dostęp do internetu, płatności kartami kredytowymi, kawiarnia, bar, bufet, restauracja, sala konferencyjna

Motel Restauracja Jumar jest położony przy drodze krajowej S3 (E-65) - należy zjechać do nas na węźle Międzyrzecz Północ.

Miejscowość jest położona w połowie drogi między morzem a górami, otoczona licznymi lasami i jeziorami.

Serdecznie zapraszamy wszystkich podróżujących u nas odpoczniesz i zjesz pyszny posiłek. Nasza restauracja poleca domowe śniadania, obiady i kolacje. Koniecznie spróbuj naszej specjalności placka po węgiersku i pierogów. Przygotowywane oczywiście w naszej kuchni.

Organizujemy spotkania biznesowe i rodzinne, zarówno w dwóch salach restauracji, jak i w nowocześnie wyposażonej sali konferencyjnej idealnej do przeprowadzenia konferencji czy szkoleń.

Dla gości przygotowaliśmy 35 wygodnych miejsc noclegowych w pokojach 1 i 2-osobowych oraz w 1 apartamencie. Wszystkie pokoje z łazienkami wyposażone są w telefon, TV-sat, stałe łącze internetowe a większość z nich posiada klimatyzację. W cenie noclegu śniadanie w formie stołu szwedzkiego.


Aktywacja: 30/06/17 11:00, odsłony: 536