Adres URL: http://www.eholiday.com.pl/36214

Wycieczka objazdowa do Chorwacji - poleca Geotour Chorwacja

Wycieczka objazdowa do Chorwacji - poleca GeotourID ogłoszenia: 36214 / 74994
URL: http://www.eholiday.com.pl/36214
Cena: 989 PLN
Lokalizacja: zagranica, Chorwacja

Cena zawiera zakwaterowanie w pokojach 2, 3 osobowych, 4 śniadania, 4 noclegi, zwiedzanie Chorwacji wg programu, transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), opiekę pilota, zestawy słuchawkowe.

Cena nie zawiera ubezpieczenie KL, NNW: 50 PLN/ os., opłaty programowe - 80 EUR/os. (opłata nie podlega rozliczeniu) obowiązkowa dopłata do 4 obiadokolacji: 40 EUR/os, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny : 10 PLN/os.

Opis 1 dzień - wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem. 2 dzień - poranny przyjazd do Plitvic i zwiedzanie Parku Narodowego Plitvickie Jeziora, gdzie na obszarach porośniętych przez: buki, jodły, świerki i klony, na długości ponad 8 km, znajduje się 16 turkusowych jezior położonych tarasowo i połączonych ze sobą 72 wodospadami. Obszar parku zaliczany jest do światowego dziedzictwa naturalnego i jest chroniony przez UNESCO. Po zwiedzaniu przejazd na wybrzeże i zakwaterowanie w hotelu na wybrzeżu Dalmatyńskim. Obiadokolacja i nocleg.3 dzień - po śniadaniu wyjazd na wycieczkę do Splitu i Trogiru. W Splicie, największym mieście Dalmacji, obejrzymy panoramę miasta ze wzgórza Marjan, zwiedzimy stare miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Djoklecjana jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V wiek), katedrę św. Duje, ratusz miejski z XV wieku i malowniczy port. Po zwiedzaniu przejazd do Trogiru. W Trogirze, typowym nadmorskim miasteczku, pospacerujemy po malowniczej starówce, gdzie zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV i XV wieku i katedrę św. Wawrzyńca z XIII wieku, katedrę św. Lovra, pałac Hipiko, wieżę zegarową, loggię miejską. Następnie przejazd do hotelu, obiadokolacja i czas wolny, nocleg. 4 dzień - po śniadaniu, wcześnie rano, wyjazd na zwiedzanie Dubrownika, ogłoszonego przez UNESCO dziedzictwem kultury światowej. W programie, między innymi spacer po starym mieście, Stradun, Mala Braca klasztor franciszkanów z przełomu XIV i XV wieku, Muzeum Apteki oraz mury miejskie, Wielka Studnia Onufrego, katedra św. Błażeja, skarbiec. Czas wolny na odkrywanie Dubrovnika na własną rękę. Po zwiedzaniu powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. 5 dzień - po śniadaniu, plażowanie i czas wolny. Wieczorem obiadokolacja i nocleg. 6 dzień - po śniadaniu wyjazd w drogę powrotną do Polski. 7 dzień - Przyjazd do Polski we wczesych godzinach porannyh.

Przykładowy Termin: 16-22.04.2018 cena 989, 00 zł
Pełny opis oferty - kliknij

Biuro Podróży GEOTOUR UL. SOBIESKIEGO 8
41-500 CHORZÓW tel/fax: 32 249 14 53, 3460306, 3460307 tel.kom 500-55-66-00
e-mail: geotour@geotour.pl

www.superwakacje.com.pl

www.biletyautobusowe.com.pl


Aktywacja: 19/01/18 17:31, odsłony: 311