Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńMapaPomocKontakt

Kategorie

Strona PDFStrona HTML

Meksyk: w Królestwie Azteków i Majów,16dni!Geotour

Meksyk: w Królestwie Azteków i Majów,16dni!GeotourID ogłoszenia: 21252 / 74994
URL: http://www.eholiday.com.pl/21252
Cena: do negocjacji
Lokalizacja: zagranica

Meksyk: Królestwie Azteków i Majów, 16 dni
Trasa przejazdu: Cancun (Meksyk), Merida (Meksyk), Campeche (Meksyk), Palenque (Meksyk), Techuantepec (Meksyk), Oaxaca (Meksyk), Puebla (Meksyk), Riviera Maya (Meksyk), Wycieczka objazdowa (Meksyk), Cuernavaca (Meksyk), Acapulco (Meksyk), Cacahuamilpa (Meksyk), Taxco (Meksyk), Guadelupe (Meksyk), Mexico City (Meksyk), Transport: Autokar, Samolot Profil wyjazdu: Oferta objazdowa Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje, All inclusive Zakwaterowanie: Hotel świadczenia: Przelot: Warszawa – Miasto Meksyk/ Cancún – Miasto Meksyk – Warszawa, ubezpieczenie KL (50 000 EUR), NNW (4 000 EUR), OC (50 000 EUR), bagaż (400 EUR), transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem typu VAN/ MINIBUS lub klimatyzowanym autokarem, noclegi w hotelach 4*/ 5*; w Acapulco i Cancún/ Riwiera Maya z bezpośrednim dostępem do plaży, pokoje dwuosobowe z łazienką, obfite śniadania i trzydaniowe obiady lub kolacje wg programu wraz z napojami niebutelkowanymi (woda, soki, kawa lub herbata) - podczas objazdu, podczas pobytu w Cancún/ Riwiera Maya – pakiet all inclusive, koktajle powitalne w hotelach; poczęstunek tequilą podczas rejsu łodziami w Xochimilco, pamiątkowe panoramiczne zdjęcie z Meksyku, zniżki dla dostawek: poniżej 11 lat: –25%; powyżej 11 lat: wysokość zniżki do uzgodnienia(dostawka lub pokój trzyosobowy z dwoma dużymi łóżkami), przejazdy wszystkimi środkami lokomocji opisanymi w programie, wstępy do zwiedzanych obiektów, do Parków Narodowych, opłaty dojazdowe, napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach, opieka polskojęzycznego pilota podczas realizacji programu w części objazdowej, opieka polskojęzycznego rezydenta podczas części wypoczynkowej oraz wycieczek fakultatywnych, wszystkie opłaty lotniskowe, wszystkie podatki, kieszonkowy przewodnik Destino Mexico Meksyk dla zorganizowanych (i nie tylko). Cena podstawowa: Uczestnik, Ubezpieczenie ( KL, NNW, OC, bagaż), Pokój 2 osobowy, Transport, Pakiet Miasto Meksyk, Guadalupe, Teotihuacan, Taxco, Acapulco, Vista Hermosa, Cuernavaca, Puebla, Oaxaca, Monte Alban, Palenque, Yaxchilan, Uxmal, Merida, Chichen Itza, Cancún/ Riwiera Maya all inclusive:
Dzień 1: Warszawa - Miasto Meksyk
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Wylot do Meksyku. Powitanie na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wypoczynek po podróży. Kolacja. Nocleg w Mieście Meksyk.
Dzień 2: Plac Trzech Kultur - Guadalupe - Teotihuacan
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Wizyta w Bazylice Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim -mieście bogów” Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Świątynia Pierzastego Węża, Droga Zmarłych. Degustacja pulque i tequili, możliwość uczestniczenia w występach Indian Mexica. Kolacja pod piramidami. Powrót do Miasta Meksyk, podziwianie imponującej panoramy miasta z Wieży Latynoamerykańskiej. Przejazd do hotelu. Nocleg.
Dzień 3: Miasto Meksyk - Xochimilco - Taxco
Śniadanie. Zwiedzanie Miasta Meksyk: przejazd przez ekskluzywną dzielnicę Meksyku: Park Chapultepec, rezydencja prezydenta, pomnik Kopernika, pomnik Paderewskiego. Zwiedzanie Muzeum Antropologicznego z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. Starówka, Zócalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Dom Muzeum Fridy Kahlo w dzielnicy Coyoacan. Panoramiczny przejazd przy stadionie piłkarskim Estadio Azteca. Spływ kolorowymi łodziami w rytm muzyki mariachi i marimba po ogrodach Xochimilco. Przejazd do pierwszego spośród magicznych miast Meksyku - Taxco. Kolacja i nocleg w panoramicznie położonej, byłej kolonialnej misji w Taxco.
Dzień 4: Cacahuamilpa - Taxco - Acapulco
Śniadanie. Zwiedzanie największych jaskiń Meksyku w Parku Narodowym Cacahuamilpa. Dla chętnych za niewielką dopłatą -tirolesa”, czyli możliwość zjazdu nad wąwozem w siodle na stalowym kablu. Zwiedzanie, słynnego w świecie z wyrobów sztuki jubilerskiej, -srebrnego miasta” Taxco. Przejazd -garbusami” labiryntem górskich uliczek na wzgórze Guadalupe. Kościół św. Pryscylli i św. Sebastiana, punkty widokowe, Zócalo. Obiad. Przejazd do "perły Pacyfiku" Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do plaży. Nocleg.
Dzień 5: Acapulco
Śniadanie. Wypoczynek na plażach Acapulco. Dla chętnych - bogata oferta wycieczek fakultatywnych (patrz poniżej). Wieczorem podziwianie wysokościowych skoków do wody ze skał La Quebrada. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 6: Acapulco - Vista Hermosa - Cuernavaca - Miasto Meksyk
Śniadanie. Wypoczynek na plażach i czas wolny w Acapulco. Około godz.10.00 wyjazd z miasta panoramiczną trasą przez Puerto Marques. Wizyta i obiadokolacja w tropikalnej hacjendzie Korteza Vista Hermosa. Przejazd przez miasto wiecznej wiosny Cuernavaca do Miasta Meksyk. Dla chętnych wieczór z folklorem miejskim na Placu Garibaldi (ok.45 USD*) w Mieście Meksyk. Nocleg.
Dzień 7: Puebla - Oaxaca
Śniadanie. Wcześnie rano przejazd krajobrazową trasą przy wulkanach Ixtacihuatl i Popocatepetl do -miasta aniołów” Puebla. Po drodze panoramiczne podziwianie monumentalnej piramidy w Cholula oraz zwiedzanie ludowego kościółka w Tonantzintla. Zwiedzanie Puebla: Starówka, Kościół św. Dominika i Kaplica Różańcowa, targ Parian z pamiątkami i lokalnymi słodyczami. Obiad w dawnym klasztorze jezuitów: kura w czekoladzie. Przejazd do Oaxaca. Wieczorny spacer po Starówce. Zakwaterowanie w hotelu i nocleg.
Dzień 8: Monte Alban - Hierve el Agua - Tehuantepec
Śniadanie. Zwiedzanie położonej na ściętym wierzchołku wzgórza, prehiszpańskiej stolicy Zapoteków, -miasta świtu” - Monte Alban. Największe drzewo Meksyku: Arbol de Tule. Wyprawa do wodospadów i wodnych źródeł Hierve El Agua. Możliwość trekkingu i kąpieli w spektakularnym górskim otoczeniu. Wizyta w wytwórni słynnego meksykańskiego napoju z agawy z robakiem - mezcal. Obiad i przejazd do Tehuantepec. Nocleg w Tehuantepec/ Salina Cruz.
Dzień 9: Sumidero - Park Narodowy Sumidero - San Cristobal de las Casas
Śniadanie. Przejazd do Parku Narodowego Sumidero. Rejs por lagunie Chicoasen, odpoczynek przy basenach, spacer po lesie tropikalnym, obiad. Rejs motorową łodzią po rzece w dramatycznej scenerii Kanionu Sumidero. Przejazd przez Chiapa de Corzo do kulturalnej stolicy stanu Chiapas, San Cristobal de las Casas. Wieczorny spacer po San Cristobal. Nocleg.
Dzień 10: Agua Azul - Palenque
Śniadanie. Wizyta w mistycznych indiańskich wioskach San Juan Chamula i Zinacantan. Wizyta w domu Indian Tzotzil. Przystanek i spacer przy malowniczych wodospadach Agua Azul. Przejazd do Palenque. Kolacja i nocleg.
Dzień 11: Yaxchilan - Golondrinas
Wczesny wyjazd z hotelu. Śniadanie. Wyprawa do położonego nad granicą z Gwatemalą, ukrytego w sercu lakandońskiej puszczy starożytnego miasta Yaxchilan. Przeprawa łodzią po wyłaniającej się z porannych mgieł rzece Usumacinta. Wypoczynek i możliwość kąpieli na wodospadach Golondrinas. Kolacja i nocleg w Palenque
Dzień 12: Palenque - Campeche/ Uxmal
Śniadanie. Magia prehiszpańskiego miasta Palenque - zwiedzanie zagubionych w tropikalnej dżungli budowli stolicy Starego Państwa Majów: Świątynia Czaszki, Świątynia Czerwonej Królowej, Świątynia Inskrypcji, Plac Liściastego Krzyża, Pałac, Obserwatorium. Spacer po lesie deszczowym do tzw. Łaźni Królowej i krótka wizyta w Muzeum. Wyjazd na półwysep Jukatan starożytnym szlakiem Majów regionu Puuc. Spacer po objętym patronatem UNESCO malowniczym miasteczku Campeche. Kolacja i nocleg w Campeche/ Uxmal
Dzień 13: Uxmal - Merida - Hacjenda Sizalowa - Izamal - Chichen Itza
Śniadanie. Zwiedzanie Uxmal: Świątynia Wróżbity, Patio Mniszek, Wielka Piramida. Zwiedzanie kolonialnej hacjendy sizalowej: plantacje, proces produkcji, muzeum, dom Majów. Przejazd do Meridy - kolonialnej perły Jukatanu, stolicy sizalu i koszenili. Zwiedzanie starówki miasta: Zócalo, Katedra i Pałac Gubernatora, rynek. Przejazd do -świętego miasta” Izamal: klasztor Matki Boskiej Jukatańskiej, Muzeum Jana Pawła II. Kolacja i nocleg w pobliżu Chichén Itzá.
Dzień 14: Chichén Itzá - Cancún/ Riwiera Maya
Śniadanie. Poranne zwiedzanie stolicy Nowego Państwa Majów, uznanego w 2007 r. za jeden z 7 cudów świata - Chichén Itzá: Boisko do Gry w Pelotę, Ściana Czaszek, Platforma Orłów i Jaguarów oraz Wenus, Studnia Ofiarna - Cenote Sagrado, Świątynia Wojowników, Świątynia Kukulkana, Obserwatorium. Przejazd i zakwaterowanie w położonym bezpośrednio przy plaży hotelu "all inclusive" w Cancún lub na Riwiera Maya. Kolacja. Nocleg.
Dzień 15: Cancún/ Riwiera Maya
Śniadanie. Ostatnie chwile wypoczynku na plażach w Cancún lub na Riwiera Maya. Obiad lub lunch box. Przedłużenie pobytu (wymagane zgłoszenie w momencie dokonywania rezerwacji) lub przejazd na lotnisko. Wylot z Cancún i wylot z Meksyku.
Dzień 16: Warszawa - Okęcie
Przylot do kraju
Cena zawiera:
- przelot: Warszawa - Miasto Meksyk/ Cancún - Miasto Meksyk - Warszawa;
- ubezpieczenie KL (50 000 EUR), NNW (4 000 EUR), OC (50 000 EUR), bagaż (400 EUR)
- transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem typu VAN/ MINIBUS lub klimatyzowanym autokarem
- noclegi w hotelach 4*/ 5*; w Acapulco i Cancún/ Riwiera Maya z bezpośrednim dostępem do plaży
- pokoje dwuosobowe z łazienką
- obfite śniadania i trzydaniowe obiady lub kolacje wg programu wraz z napojami niebutelkowanymi (woda, soki, kawa lub herbata) - podczas objazdu
- podczas pobytu w Cancún/ Riwiera Maya - pakiet all inclusive
- koktajle powitalne w hotelach; poczęstunek tequilą podczas rejsu łodziami w Xochimilco
- pamiątkowe panoramiczne zdjęcie z Meksyku
- zniżki dla dostawek: poniżej 11 lat: -25%; powyżej 11 lat: wysokość zniżki do uzgodnienia(dostawka lub pokój trzyosobowy z dwoma dużymi łóżkami)
- przejazdy wszystkimi środkami lokomocji opisanymi w programie
- wstępy do zwiedzanych obiektów, do parków narodowych, opłaty dojazdowe
- napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach
- opieka polskojęzycznego pilota podczas realizacji programu w części objazdowej
- opieka polskojęzycznego rezydenta podczas części wypoczynkowej oraz wycieczek fakultatywnych
- wszystkie opłaty lotniskowe, wszystkie podatki
- kieszonkowy przewodnik Destino Mexico MEKSYK DLA ZORGANIZOWANYCH (i nie tylko).
Cena nie zawiera:
- dopłaty do pokoju jednoosobowego wynosi 490 USD/ osobę
Uwagi:
- istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji (3.5% wartości imprezy) oraz kosztów leczenia w następstwie chorób przewlekłych (6 EUR/ dzień)
- ceny wycieczek fakultatywnych, płatnych na miejscu, uzależnione są od liczby uczestników, podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianom
- przedłużenie pobytu w Cancún/ Riwiera Maya 4* ALL INCLUSIVE (cena na osobę bez transferu hotel-lotnisko w terminie 15.04-15.12 poza 01.06-31.08):
• 3 noce - 350 USD w DBL, 490 USD w SGL
• 5 nocy - 540 USD w DBL, 770 USD w SGL
• 7 nocy - 730 USD w DBL, 1 050 USD w SGL
- przedłużenie pobytu w Cancún/ Riwiera Maya 4* ALL INCLUSIVE (cena na osobę bez transferu hotel-lotnisko w terminie: 15/12 - 15/04, oraz 01/06 - 31/08):
• 3 noce - 470 USD w DBL, 620 USD w SGL
• 5 nocy - 780 USD w DBL, 980 USD w SGL
• 7 nocy - 990 USD w DBL, 1 350 USD w SGL
- istnieje możliwość połączenia powyższej wycieczki z wycieczką: Meksyk: Miedziany Kanion i Szlak Konkwisty, a także z innymi wycieczkami w Meksyku i Ameryce Środkowej, np.: Meksyk-Belize-Honduras-Gwatemala: Świat Majów.
Atrakcje: ');writeln(''); writeln('var isNN,isIE;');writeln('if (parseInt(navigator.appVersion.charAt(0))>=4){& #39;); writeln('isNN=(navigator.appName=="Netscape")? 1:0;');writeln('isIE=(navigator.appName.in dexOf("Microsoft")!=-1)?1:0;}'); writeln('function reSizeToImage(){');writeln('if (isIE){');writeln('window.resizeTo(300,300 );'); writeln('width=300-(document.body.clientWidth- document.images[0].width);'); writeln('height=300-(document.body.clientHeigh t-document.images[0].height);'); writeln('window.resizeTo(width,height);}') ;writeln('if (isNN){'); writeln('window.innerWidth=document.images["Ge orge"].width;');writeln('window.innerHeigh t=document.images["George"].height;}}'); writeln('function doTitle(){document.title="'+imageTitle+'"; }');writeln(''); if (!AutoClose) writeln('') else writeln(''); writeln(''); close(); }} //--> CENNIK termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca od:2010-04-16 do:2010-0 5-01 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-04-30 do:2010-0 5-15 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-05-21 do:2010-0 6-05 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-06-11 do:2010-0 6-26 16 katalogowa B 5950 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-07-09 do:2010-0 7-24 16 katalogowa B 5950 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-07-30 do:2010-0 8-14 16 katalogowa B 5950 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-08-27 do:2010-0 9-11 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-09-17 do:2010-1 0-02 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-10-01 do:2010-1 0-16 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-10-15 do:2010-1 0-30 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-11-05 do:2010-1 1-20 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-11-12 do:2010-1 1-27 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD od:2010-11-26 do:2010-1 2-11 16 katalogowa A 5450 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 290 USD/os./w pok. 2-os.; dopłata do SGL 490 USD

Biuro Podróży GEOTOUR UL. SOBIESKIEGO 8
41-500 CHORZÓW tel/fax: 32 249 14 53, 3460306, 3460307 tel.kom 500-55-66-00
e-mail: geotour@geotour.pl

www.superwakacje.com.pl

www.biletyautobusowe.com.pl

Formularz kontaktowy
Aby wysłać wiadomość do ogłoszeniodawcy wypełnij poniższy formularz.
Kod obrazkowy
 Dane kontaktowe
Firma: Geotour
województwo: śląskie
Chorzów, Sobieskiego 8
telefon: 323460306, 500556600
komunikator GG: 2805753
http://www.geotour.pl
geotour@post.pl
 Opcje
Aktywacja: 15/04/10 11:20, odsłony: 985
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.