Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńMapaPomocKontakt

Kategorie

Strona PDFStrona HTML

Meksyk: W Królestwie Azteków,Plaża+Nurkowanie

Meksyk: W Królestwie Azteków,Plaża+NurkowanieID ogłoszenia: 21267 / 74994
URL: http://www.eholiday.com.pl/21267
Cena: do negocjacji
Lokalizacja: zagranica
Informacje dodatkowe: nurkowanie

Meksyk: W Królestwie Azteków, Plaża i Piramidy + NURKOWANIE, 16 dni
Trasa przejazdu: Acapulco (Meksyk), Cacahuamilpa (Meksyk), Taxco (Meksyk), Wycieczka objazdowa (Meksyk), Teotihuacan (Meksyk), Guadelupe (Meksyk), Cancun (Meksyk), Riviera Maya (Meksyk), Mexico City (Meksyk), Cuernavaca (Meksyk), Transport: Autokar, Samolot Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Oferta objazdowa, Nurkowanie Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje, All inclusive Zakwaterowanie: Hotel świadczenia: Przelot: przelot: Warszawa Cena podstawowa: Uczestnik, Ubezpieczenie ( KL, NNW, OC, bagaż), Pokój 2 osobowy, Transport, Pakiet Miasto Meksyk, Guadalupe, Teotihuacan, Xochimilco, Cacahuamilpa, Taxco, Acapulco, Vista Hermosa, Cuernavaca, Cancún/Riwiera Maya -all inclusive”:
Dzień 1: Warszawa - Miasto Meksyk
Spotkanie na lotnisku w Warszawie. Wylot do Meksyku. Powitanie na lotnisku. Transfer do hotelu. Zakwaterowanie. Wypoczynek po podróży. Kolacja i nocleg w Mieście Meksyk.
Dzień 2: Plac Trzech Kultur - Guadalupe - Teotihuacan
Śniadanie. Zwiedzanie Placu Trzech Kultur. Wizyta w Bazylice Matki Boskiej z Guadalupe. Zwiedzanie największych piramid Ameryki w prehiszpańskim -mieście bogów” Teotihuacan: Piramida Słońca, Piramida Księżyca, Świątynia Pierzastego Węża, Droga Zmarłych. Degustacja pulque i tequili, możliwość uczestniczenia w występach Indian Mexica. Kolacja pod piramidami. Powrót do Miasta Meksyk, podziwianie imponującej panoramy miasta z Wieży Latynoamerykańskiej. Nocleg.
Dzień 3: Miasto Meksyk - Xochimilco - Taxco
Śniadanie. Zwiedzanie Miasta Meksyk: przejazd przez ekskluzywną dzielnicę Meksyku: Park Chapultepec, rezydencja prezydenta, pomnik Kopernika, pomnik Paderewskiego. Zwiedzanie Muzeum Antropologicznego z najbogatszymi zbiorami sztuki prekolumbijskiej. Starówka, Zócalo, Katedra oraz Pałac Prezydencki z malowidłami naściennymi Diego Rivery. Dom Muzeum Fridy Kahlo w dzielnicy Coyoacan. Panoramiczny przejazd przy stadionie piłkarskim Estadio Azteca. Spływ kolorowymi łodziami w rytm muzyki mariachi i marimba po ogrodach Xochimilco. Przejazd do pierwszego spośród magicznych miast Meksyku - Taxco. Kolacja i nocleg w panoramicznie położonej, byłej kolonialnej misji w Taxco.
Dzień 4: Cacahuamilpa - Taxco - Acapulco
Śniadanie. Zwiedzanie największych jaskiń Meksyku w Parku Narodowym Cacahuamilpa. Dla chętnych za niewielką dopłatą -tirolesa”, czyli możliwość zjazdu nad wąwozem w siodle na stalowym kablu. Zwiedzanie, słynnego w świecie z wyrobów sztuki jubilerskiej, -srebrnego miasta” Taxco. Przejazd -garbusami” labiryntem górskich uliczek na wzgórze Guadalupe. Kościół św. Pryscylli i św. Sebastiana, punkty widokowe, Zócalo. Obiad. Przejazd do "perły Pacyfiku" Acapulco. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do plaży. Nocleg.
Dzień 5: Acapulco
Śniadanie. Wypoczynek na plażach Acapulco. Dla chętnych - bogata oferta wycieczek fakultatywnych:
- rejs -all inclusive”, przy zachodzącym słońcu, dwupoziomowym, spacerowym statkiem po Zatoce Acapulco. Powrót do hotelu (ok. 35 USD*),
- wyprawa na Lagunę Coyuca: rejs rzeką w rezerwacie ptactwa wodnego, degustacja mleczka kokosowego, zakrapianego mezcalem i sokiem z limonki, kąpiele w lagunie i oceanie. Lunch na plaży. Powrót do hotelu (ok. 65 USD*),
- wyprawa na Wielką Rybę, przejazd na przystań, wypłynięcie przygotowaną specjalnie zadaszoną łodzią rybacką z metalowymi wędziskami na dalekomorski rejs. Przygotowywanie przynęty pod okiem zawodowych rybaków. Podczas rejsu poczęstunek-lunch i napoje chłodzące wliczone w cenę. Powrót do hotelu (ok. 115 USD*).
Wieczorem podziwianie wysokościowych skoków do wody ze skał La Quebrada. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 6: Acapulco - Vista Hermosa - Cuernavaca - Miasto Meksyk
Śniadanie. Wypoczynek na plażach i czas wolny w Acapulco. Około południa wyjazd z miasta panoramiczną trasą przez Puerto Marques. Wizyta i obiadokolacja w tropikalnej hacjendzie Korteza Vista Hermosa. Przejazd przez miasto wiecznej wiosny Cuernavaca do Miasta Meksyk. Dla chętnych wieczór z folklorem miejskim na Placu Garibaldi (ok.45 USD*) w Mieście Meksyk. Nocleg.
Dzień 7: Miasto Meksyk - Cancún/Riwiera Maya
Śniadanie. Transfer na lotnisko, przelot do Cancún. Transfer z lotniska do hotelu. Zakwaterowanie w hotelu z bezpośrednim dostępem do plaży - pakiet -all inclusive”: śniadania, obiady, kolacje; tzw. otwarty bar napojów chłodzących oraz lokalnych drinków w hotelowych barach i restauracjach. Nocleg w Cancún/Riwiera Maya.
Dzień 8: Cancún/Riwiera Maya
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych na miejscu:
Chichén Itzá - Ikkil (ok.89 USD*)
Park Wodny Xcaret (ok.99 USD*)
Tulum i Tacbe-Luum (ok.85 USD*)
Wyspa Kobiet (ok.110 USD*)
Dzień 9: Cancún/Riwiera Maya - Nurkowanie na rafach koralowych
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Transfer na przystań nurkową. Rejs łodzią na rafy koralowe pod opieką instruktora lub divemastera. Dwa nurkowania w najciekawszych miejscach przy drugiej co do wielkości na świecie rafie koralowej. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 10: Cancún/Riwiera Maya - Nurkowanie w cenotach
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Przejazd do cenot. Dwa nurkowania z butlą w krystalicznie czystych wodach cenoty pod opieką instruktora lub divemastera. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 11: Cancún/Riwiera Maya
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych na miejscu:
Chichén Itzá - Ikkil (ok.89 USD*)
Park Wodny Xcaret (ok.99 USD*)
Tulum i Tacbe-Luum (ok.85 USD*)
Wyspa Kobiet (ok.110 USD*)
Dzień 12: Cancún/Riwiera Maya - Nurkowanie na wyspie Cozumel
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Przejazd na przystań Cozumel. Przejazd promem na wyspę. Dwa nurkowania z butlą przy słynnej głębinowej ścianie w morskim Parku Narodowym Cozumel. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 13: Cancún/Riwiera Maya - Nocne Nurkowanie
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Przejazd na przystań. Dwa nurkowania z butlą o zmroku i w morskich ciemnościach z latarkami. Powrót do hotelu. Kolacja i nocleg.
Dzień 14: Cancún/Riwiera Maya
Śniadanie. Pobyt w hotelu -all inclusive” w Cancún/Riwiera Maya. Wypoczynek na karaibskich plażach. Możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych na miejscu:
Chichén Itzá - Ikkil (ok.89 USD*)
Park Wodny Xcaret (ok.99 USD*)
Tulum i Tacbe-Luum (ok.85 USD*)
Wyspa Kobiet (ok.110 USD*)
Dzień 15: Cancún/Riwiera Maya
Śniadanie. Ostatnie chwile wypoczynku na plażach w Cancún lub na Riwiera Maya. Obiad w hotelu lub lunch box. Przedłużenie pobytu (wymagane zgłoszenie w momencie dokonywania rezerwacji, patrz UWAGI**) lub przejazd na lotnisko. Wylot z Cancún i wylot z Meksyku.
Dzień 16: Warszawa Okęcie
Powrót do kraju
Cena zawiera:
- przelot: Warszawa - Miasto Meksyk - Cancún - Miasto Meksyk - Warszawa
- ubezpieczenie KL (50 000 €), NNW (4 000 EUR), OC (50 000 EUR), bagaż (400 EUR)
- transfery i przejazdy klimatyzowanym samochodem typu VAN/ MINIBUS lub klimatyzowanym autokarem
- noclegi w hotelach 4*/ 5*; w Acapulco i Cancún/ Riwiera Maya z bezpośrednim dostępem do plaży
- pokoje dwuosobowe z łazienką
- obfite śniadania i trzydaniowe obiady lub kolacje wg programu wraz z napojami niebutelkowanymi (woda, soki, kawa lub herbata) - podczas objazdu
- podczas pobytu w Cancún/ Riwiera Maya - pakiet -all inclusive”
- koktajle powitalne w hotelach; poczęstunek tequilą podczas rejsu łodziami w Xochimilco
- pamiątkowe panoramiczne zdjęcie z Meksyku
- opieka polskojęzycznego pilota podczas realizacji programu w części objazdowej
- opieka polskojęzycznego rezydenta podczas części wypoczynkowej oraz podczas wycieczek fakultatywnych
- zniżki dla dostawek: poniżej 11 lat: -25%; powyżej 11 lat: wysokość zniżki do uzgodnienia (dostawka lub pokój trzyosobowy z dwoma dużymi łóżkami)
- przejazdy wszystkimi środkami lokomocji opisanymi w programie
- wstępy do zwiedzanych obiektów, do parków narodowych, opłaty dojazdowe
- napiwki dla pokojówek, boyów hotelowych i kelnerów w restauracjach
- wszystkie opłaty lotniskowe, wszystkie podatki
- kieszonkowy przewodnik Destino Mexico "Meksyk dla zorganizowanych (i nie tylko)"
- podczas nurkowania: 2 butle, sprzęt ABC oraz kamizelka i regulator oraz napoje; transfery i rejs łodzią oraz opieka anglojęzycznego instruktora lub divemastera wg opisu
Cena nie zawiera:
- dopłaty do pokoju jednoosobowego wynosi 520 USD/ osobę
- stnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń: od kosztów rezygnacji (3,5% wartości imprezy) oraz kosztów leczenia w następstwie chorób przewlekłych (6 EURO/dzień)
Uwagi:
- warunkiem uczestniczenia w nurkowaniu jest okazanie przed każdym nurkowaniem licencji nurka PADI/NAUI; przy każdym nurkowaniu pobrana zostaje dodatkowa opłata ok. 2 USD za wstęp do Morskiego Parku Narodowego
- ceny wycieczek fakultatywnych, płatnych na miejscu, uzależnione są od liczby uczestników, podane są orientacyjnie i mogą ulec zmianom
- przedłużenie pobytu w Cancún/ Riwiera Maya 4* -all inclusive” (cena na osobę bez transferu hotel-lotnisko w terminie: 15/04 - 15/12, poza 01/06 - 31/08):
• 3 noce - 350 USD w DBL, 490 USD w SGL
• 5 nocy - 540 USD w DBL, 770 USD w SGL
• 7 nocy - 730 USD w DBL, 1 050 USD w SGL
- **przedłużenie pobytu w Cancún/ Riwiera Maya 4* -all inclusive” (cena na osobę bez transferu hotel-lotnisko w terminie: 15/12 - 15/04, oraz 01/06 - 31/08):
• 3 noce - 470 USD w DBL, 620 USD w SGL
• 5 nocy - 780 USD w DBL, 980 USD w SGL
• 7 nocy - 990 USD w DBL, 1 350 USD w SGL
Atrakcje: {LANG=pl}Pakiet nurkowy w cenie
CENNIK termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca od:2010-04-16 do:2010-0 5-01 16 katalogowa A 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 990 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-04-30 do:2010-0 5-15 16 katalogowa A 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 990 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-05-21 do:2010-0 6-05 16 katalogowa A 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 990 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-06-11 do:2010-0 6-26 16 katalogowa B 6390 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 930 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-07-09 do:2010-0 7-24 16 katalogowa B 6390 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 930 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-07-30 do:2010-0 8-14 16 katalogowa B 6390 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 930 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-08-27 do:2010-0 9-11 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-09-17 do:2010-1 0-02 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-10-01 do:2010-1 0-16 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-10-15 do:2010-1 0-30 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-11-05 do:2010-1 1-20 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-11-12 do:2010-1 1-27 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD od:2010-11-26 do:2010-1 2-11 16 katalogowa C 5890 PLN sprawdź miejsca Dodatkowe informacje/uwagi: + 1 830 USD/os/pok 2-os; dopłata do SGL 520 USD

Biuro Podróży GEOTOUR UL. SOBIESKIEGO 8
41-500 CHORZÓW tel/fax: 32 249 14 53, 3460306, 3460307 tel.kom 500-55-66-00
e-mail: geotour@geotour.pl

www.superwakacje.com.pl

www.biletyautobusowe.com.pl

Formularz kontaktowy
Aby wysłać wiadomość do ogłoszeniodawcy wypełnij poniższy formularz.
Kod obrazkowy
 Dane kontaktowe
Firma: Geotour
województwo: śląskie
Chorzów, Sobieskiego 8
telefon: 323460306, 500556600
komunikator GG: 2805753
http://www.geotour.pl
geotour@post.pl
 Opcje
Aktywacja: 15/04/10 15:50, odsłony: 992
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.