Zaloguj się lub włącz wersję mobilną
StartDodaj ogłoszenieMoje ogłoszeniaMoje kontoSzukaj ogłoszeńMapaPomocKontakt

Kategorie

Strona PDFStrona HTML

Wycieczka - Tajemnicza Tajlandia - poleca Geotour

Wycieczka - Tajemnicza Tajlandia - poleca GeotourID ogłoszenia: 22688 / 74994
URL: http://www.eholiday.com.pl/22688
Cena: 4 079 PLN
Lokalizacja: zagranica

Tajemnicza Tajlandia *** BB
Państwo: Tajlandia Region: Inne Miasto: Inne Transport: Samolot Profil wyjazdu: Pobyt wypoczynkowy, Wyjazd rodzinny Wyżywienie: śniadanie, Obiadokolacje Zakwaterowanie: Hotel świadczenia:
Cena podstawowa: BB, osoba dorosła, pokój 2-osobowy, Warszawa Tajemnicza Tajlandia:
opis hotelu:
BANGKOK– KANCHANABURI – AYUTTHAYA – KHAO YAI – PATTAYA
Dzień 1. Warszawa - Bangkok. Wylot z Warszawy.
Dzień 2. Bangkok. Przylot na lotnisko w Bangkoku i rozpoczęcie programu. Transfer do hotelu i czas wolny. Wieczorem kolacja na statku spacerowym pływającym po rzece Chao Praya (fakultatywnie - ok. 28 EUR/os.) Nocleg w hotelu.
Dzień 3. Bangkok. Po śniadaniu zwiedzanie najważniejszych zabytków stolicy Tajlandii - tzw. „klejnotów Bangkoku": świątynie Wat Tramit, Wat Phra Kheo i Wat Po oraz Wielki Pałac. Następnie rejs łodzią po rzece Chao Praya i sieci kanałów przecinających miasto. W drodze do hotelu wizyta w centrum jubilerskim. Wieczorem ekskluzywna kolacja w restauracji na 78-ym piętrze w najwyższym budynku Bangkoku (fakultatywnie - ok. 20 EUR/os.), skąd roztacza się niesamowita panorama na cala metropolię. Nocleg w hotelu w Bangkoku.
Dzień 4. Bangkok - Kwai. Po śniadaniu wyprawa do doliny Rzeki Kwai w prowincji Kanchanaburii. Po drodze wizyta na plantacji palm kokosowych i na targu wodnym Damnoen Saduak. Po dotarciu nad rzekę Kwai okazja, by przejść się po słynnym moście. Obiad w położonej na wodzie restauracji (fakultatywnie - ok. 5 EUR/os.). Następnie wizyta w wiosce słoni z możliwością przejażdżki (fakultatywnie - ok. 15 EUR/os.). Później jaskinia Kao Sai, w której mieści się posąg Buddy oraz drewniana część mostów tworzących słynną „kolej śmierci". Następnie podróż łodzią w górę rzeki Kwai do położonego na tratwach hotelu, w którym spędzimy noc w atmosferze egzotycznej dżungli. Wieczorem kolacja oraz możliwość udział w pokazie tańców i muzyki plemienia Monów (fakultatywnie - ok. 2 EUR/os.).
Dzień 5. Kanchanaburi - Ayutthaya - Erewan. Podczas śniadania przy odrobinie szczęścia obejrzymy kąpiel słoni. Potem wyprawa do prawdziwej, tropikalnej dżungli i wioski Monów. Po wykwaterowaniu rejs łodziami w dolinie Rzeki Kwai; żądni przygód mogą spłynąć rzeką w kapokach. Następnie wizyta w Parku Narodowym Erewan z najpiękniejszymi wodospadami Tajlandii. Po obiedzie w lokalnej restauracji (fakultatywnie - ok. 5 EUR/os.) przejazd do Ayutthayi i nocleg.
Dzień 6. Ayutthaya - Khao Yai. Po śniadaniu zwiedzanie zabytków Ayuttayi, która w XVII wieku była jednym z największych miast świata. Następnie przejazd do Lop Buri ze zwiedzaniem świątyni Śladu Stopy Buddy oraz świątyni Trzech Strzał, wokół której żyją setki dzikich małp. Na zakończenie pobytu w Lop Buri zwiedzanie pałacu króla Narai. Po przerwie na lunch (fakultatywnie - ok. 6 EUR/os.) przejazd do prowincji Prachinburi z najstarszym w Tajlandii Parkiem Narodowym Khao Yai, gdzie wciąż żyją na wolności słonie, pantery, tygrysy, gibbony oraz malajskie niedźwiedzie. Nocleg w hotelu na obrzeżach parku.
Dzień 7. Khao Yai - Pattaya. Po śniadaniu zobaczymy dwa wodospady, w tym Haeo Suwat, przy którym znajduje się tzw. cmentarzysko słoni. W tych okolicach powstawał film „Plaża" z Leonardo di Caprio. Przerwa na lunch - (fakultatywnie - ok. 5 EUR/os.). Po południu przejazd do Pattayi, gdzie spędzimy noc.
Dzień 8 - 9. Pattaya. Czas wolny na plażowanie i korzystanie z uroków Pattayi - najsławniejszego kurortu Tajlandii.
Dzień 9 (16). Pattaya - Bangkok - Warszawa. Przejazd na lotnisko, zakończenie programu i wylot do Polski lub kontynuacja wypoczynku w Pattayi, Pattaya 4 dni + wyspa Koh Chang 3 dni lub Pattaya 5 dni + Kambodża 2 dni. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.
10 (17). Bangkok - Warszawa. W zależności od rozkładu lotu przylot do Warszawy.
Cena zawiera:
przelot Warszawa - Bangkok - Warszawa z międzylądowaniem w porcie europejskimzakwaterowanie w hotelach 3 *** BBtransport klimatyzowanymi autokarami zwiedzanie wg programu (bez biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, serwis wykwalifikowanego polskiego pilota
Cena nie zawiera (kwoty dopłat - patrz cennik lub formularz rezerwacji):
opłat lotniskowychubezpieczenia KL, NNWbilety wstępu do zwiedzanych obiektów - obowiązkowe ok. 60 EUR/os., fakultatywne (z lunchami) - ok. 86 EUR/os.zwyczajowych napiwków dla bagażowych, kierowców, przewodników - ok. 10 EUR/os.kosztów uzyskania wizy tajskiej i kambodżańskiej
Dopłaty i zniżki (kwoty dopłat - patrz cennik lub formularz rezerwacji):
dopłata do zakwaterowania w pokoju pojedynczymdopłata do opcji podróżujący samotnie (uczestnik może być dokwaterowany do innej osoby tej samej płci) - tylko podczas programu głównegodopłata do obiadokolacjizniżka dla 3 osoby dorosłej na dostawcezniżka dla dziecka do 12 lat na dostawce
dopłata do pobytu 7 nocy w Pattaya 3 *** BBdopłata do pobytu 4 noce w Pattaya + 3 noce na Koh Chang 3 *** BBdopłata do wycieczki 5 nocy Pattaya + 2 noce KambodżaHotele na trasie:
w Bangkoku - Bangkok Center 3 *** (pokój superior)
na Rzece Kwai - River Kwai Jungle Rafts 3 ***
w Ayutthaya - Krung Sri River 4 **** (pokój standard)
w Khao Yai Juldis (deluxe)
w Pattaya Sarita Chalet & SPA 3 *** (pokój superior)
- zakwaterowanie 4 **** za dopłatą (kwoty dopłat - patrz cennik):
w Bangkoku Prince Palace 4 **** (pokój superior) -
na Rzece Kwai - River Kwai Jungle Rafts 3 ***
w Ayutthaya - Krung Sri River 4 **** (pokój standard)
w Khao Yai Juldis (deluxe)
w Pattaya A-one Royal Cruise 4 **** (pokój superior new wing)
Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Tajlandii w Warszawie, a także na lotnisku w Bangkoku (tylko wizy jednokrotnego wjazdu w cenie 1000 BHT - ok 20 EUR/os.). Uwaga - przy planowaniu wyjazdu do Kambodży należy posiadać wizę dwukrotnego wjazdu do Tajlandii. Uzyskanie takiej wizy jest możliwe tylko przed wyjazdem, w Ambasadzie Tajlandii w Warszawie.
Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy indywidualnej w cenie 100 PLN za każdy wjazd (opłata wizowa) + 100 PLN (za pośrednictwo). W przypadku zgłoszenia pośrednictwa wizowego w rezerwacji, wymagane jest przesłanie przez każdego uczestnika paszportu oraz własnoręcznie wypełnionego wniosku oraz 2 zdjęć paszportowych. Wymagany jest minimum 6-miesięczny okres ważności paszportu, licząc od dnia planowanego opuszczenia Tajlandii.
Dokumenty należy przesyłać na adres: Ecco Holiday, Al. Jerozolimskie 109, 02-011 Warszawa, z oznaczeniem nazwy imprezy i jej terminu. Prosimy o dostarczenie paszportów najpóźniej na 21 dni przed datą wylotu.
W przypadku przekroczenia terminu przesłania dokumentów procedura wydania wizy wymaga pobrania dodatkowej opłaty 150 PLN/os. W takim wypadku zastrzegamy możliwość odwołania pośrednictwa.
Wizy - Kambodża:
Wymagane są wizy, które obywatele polscy mogą otrzymać na ważniejszych przejściach granicznych po wypełnieniu stosownego kwestionariusza i załączeniu 2 zdjęć oraz ważnego paszportu. Wiza turystyczna, ważna 30 dni kosztuje ok. 25 USD. Wyrobienie wizy trwa ok. pół godziny, należy zostawić w paszporcie całą wolną stronę.
Uwaga:
Ecco Travel zastrzega możliwość zmiany rozkładu lotów, kolejności zwiedzania, a także hoteli na trasie zwiedzania. Liczba miejsc ograniczona.
cena zawiera:
przelot, hotel, transfery.
cena nie zawiera:
opłat lotniskowych, obowiązkowego ubezpieczenia KL NW, opłaty za przeloty lokalne, opłaty za wizę (ok. 26 USD), opłaty lotniskowej przy wylocie z Tajlandii (ok. 15 USD).
dodatkowe informacje:
Wiza - Tajlandia(uzyskanie w Polsce): 200 PLN/os.
Pośrednictwo wizowe: 100 PLN/os.
Bilety wstępu obowiązkowe ok. 2000 THB/os.
Bielty wstępu fakultatywne ok. 4400 THB/os.
dodatkowe informacje:
WizyTajlandia:
Wymagane są wizy, wydawane przez Ambasadę Tajlandii w Warszawie oraz na lotnisku w Bangkoku.
Ecco Travel pośredniczy w uzyskaniu wizy indywidualnej.
W związku z informacją Tajlandzkiego MSZ o czasowym zniesieniu opłat wizowych (dla wniosków składanych do 04.03.2010), uprzejmie informujemy, że Ecco Travel nie będzie pobierało opłaty wizowej przy rezerwacjach zawierających usługę pośrednictwa wizowego, dokonanych do 26.02.2010.
Koszt pośrednictwa wizowego: 100 PLN/osobę
Przy wykupieniu opcji pobytu w Kambodży prosimy o wnioskowanie o wizę dwukrotnego wjazdu do Tajlandii.
Wizy - Kambodża:
Wymagane są wizy, które obywatele polscy mogą otrzymać na ważniejszych przejściach granicznych po wypełnieniu stosownego kwestionariusza i załączeniu 2 zdjęć oraz ważnego paszportu. Wiza turystyczna, ważna 30 dni kosztuje ok. 30 USD/os. Wyrobienie wizy trwa ok. pół godziny, należy zostawić w paszporcie całą wolną stronę.
Atrakcje:
CENNIK termin dni typ oferty grupa cenowa cena od osoby miejsca od:2010-06-15 do:2010-0 6-24 10 katalogowa AI 3949 PLN zamów
od:2010-07-20 do:2010-0 7-29 10 katalogowa AJ 4749 PLN zamów
od:2010-07-27 do:2010-0 8-05 10 katalogowa AX 4979 PLN zamów
od:2010-09-14 do:2010-0 9-23 10 katalogowa AN 4079 PLN zamów
od:2010-09-21 do:2010-0 9-30 10 katalogowa AY 4199 PLN zamów
od:2010-10-12 do:2010-1 0-21 10 katalogowa AL 4079 PLN zamów
od:2010-10-19 do:2010-1 0-28 10 katalogowa AZ 4199 PLN zamów

Biuro Podróży GEOTOUR UL. SOBIESKIEGO 8
41-500 CHORZÓW tel/fax: 32 249 14 53, 3460306, 3460307 tel.kom 500-55-66-00
e-mail: geotour@geotour.pl

www.superwakacje.com.pl

www.biletyautobusowe.com.pl

Formularz kontaktowy
Aby wysłać wiadomość do ogłoszeniodawcy wypełnij poniższy formularz.
Kod obrazkowy
 Dane kontaktowe
Firma: Geotour
województwo: śląskie
Chorzów, Sobieskiego 8
telefon: 323460306, 500556600
komunikator GG: 2805753
http://www.geotour.pl
geotour@post.pl
 Opcje
Aktywacja: 11/06/10 11:27, odsłony: 1071
 Zamknij Ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce, kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.